11-й Чемпіонат факультету психології та соціальної роботи з інтелектуальних видів спорту
26 лютого 2013 року в актовому залі старого корпусу НДУ відбулась інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?».
Участь взяли команди студентів 1 – 5 курсів, а також команда викладачів.

На час перебування в залі глядачі і учасники мали змогу зануритись у атмосферу азарту, жартів, та, звичайно ж, інтелектуальності. Підібрані питання було цікаві, з гумором, а часом із підступом.

Учасники мали можливість проявите не лише власну ерудицію але і здобути нові і цікаві факти до своєї «скарбнички».
Перемогу здобула команда викладачів, проте зам.кафедри практичної психології Папуча М. В. великодушно поділився перемогою із студентами групи П-31, які здобули третє місце. До подібного рішення його спонукав виявлений в ході гри факт: студентки групи П-31 читають регулярно журнал «Психологія».

Всі решта груп не залишились без подарунків і отримали солодкі призи..
Учасники, ведучі та глядачі отримали заряд позитивних емоцій та творчої наснаги.

Із загальними результатами гри Ви можете ознайомитись переглянувши табличку нижче.
А ми ще раз вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів не лише в інтелектуальних баталіях!

Яна Олефір
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 474 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 5.0/1