Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Початкова освіта"
У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на факультеті психології та соціальної роботи в грудні працювала комісія МОН з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Початкова освіта зі спеціальності 013 Початкова освіта за другим (магістерським) рівнем у такому складі: голова експертної комісії: завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук, доцент, голова комісії Ірина Миколаївна Шапошнікова та експерт: доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Станіславівна Турчина.
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 356 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0