Cвято «Нумо, першокурсник 2018»!
Вже традиційно в НДУ ім. М. Гоголя проходить СВЯТО ПЕРШОКУРСНИКІВ, але для кожного факультету окремо. Це своєрідна посвята в студенти, коли старші курси та викладачі дивляться, на що здатні нові жителі «Гоголь-сіті». І першокурсники таки вражають своїм гумором в КВН і талантами у виконанні пісень. 31 жовтня 2018 р. першокурсники факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя організували свято «Нумо, першокурсник 2018». Гумор та винахідливість демонстрували чотири команди: «2х2», «Скажені зелені», «Все пучком» та «Без паніки». Оцінювали старання команд справедливе журі на чолі з деканом факультету Олексієм Тимошенко. І хоча в стінах НДУ не говорять слово «програш», переможців все ж таки довелось обрати. Ними стали першокурсниці команди «Скажені зелені». На другому місці опинились дівчата, котрі виступали під назвою «Без паніки». Третє місце розділили команди «Все пучком» та «2х2».
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 390 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0