День відкритих дверей
7 грудня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшов день відкритих дверей. До навчального закладу завітали абітурієнти та батьки для того, щоб отримати вичерпну інформацію про характеристики спеціальностей та особливості вступної кампанії 2020. Серед відвідувачів були як випускники шкіл, так і молодші школярі, які вже зараз цікавляться майбутньою професією. Зі сцени усіх гостей заходу привітав ректор університету Олександр Самойленко. Він відзначив, що наш вуз – найстаріший на лівобережній Україні і в цьому році святкує свої 200 років на державному рівні. Також виш має давні традиції і з радістю відкриє свої двері перед майбутніми студентами. Всі охочі мали можливість поспілкуватися з деканами факультетів та директорами інститутів, відвідати навчальні аудиторії та музеї університету, а також ознайомитися з презентаціями факультетів та інститутів.
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 274 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0