Футбол! Анонс битви...
12 грудня о 14-00 збірна викладачів нашого факультету у складі Сватенкова Олександра Васильовича, Лісовця Олега Васильовича, Новгородського Руслана Григоровича, Півня Сергія Миколайовича, Медвідя Євгенія Сергійовича, а також магістра Мовчана Тараса зійдеться на футбольному майданчику спортивного залу нового корпусу зі збірною студентів факультету. До складу команди студентів за недостовірною інформацією увійдуть Скрибченко Костя, Требух Віталій та Коваль Руслан. Інші прізвища гравців засекречені і дізнатися їх можна буде лише завітавши на це видовище!

2 роки поспіль студенти не залишали збірній викладачів жодного шансу. Зокрема, про останню зустріч цих команд можна прочитати на сторінках нашого сайту. Проте цього року, збірна викладачів як ніколи сильна, адже до її складу увійшов лідер збірної студентів останніх років Тарас Мовчан. Та й бажання нарешті перервати безвиграшну серію у них має бути побільше, аніж у студентів. До того ж, проблемою для наших хлопців може стати святкування Костею Скрибченком свого 20-ліття в день гри. З іншого боку – це додаткова мотивація: подарувати своєму капітанові перемогу на День народження!

Отже, завітайте у понеділок о 14-00 до спортивного залу нового корпусу і ви не пожалкуєте!
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 482 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0