ІІ етап чемпіонату з гри "Що? Де? Коли?"

22 жовтня 2014 року відбувся ІІ етап чемпіонату НДУ ім. М.Гоголя з гри "Що? Де? Коли?". Стартували відразу чотири команди нашого факультету. І одна з них посіла ПРИЗОВЕ МІСЦЕ. Етап пройшов за переваги команд історико-юридичного факультету. Перемогли прогнозовано найдосвідченіші - команда "Зима близько". На третьому місці - "Православні". Між ними розташувалася команда факультету психології та соціальної роботи "Nota bene" (капітан - Галян Олександр). Так тримати!

У Чемпіонаті можуть брати участь команди студентів НДУ, які навчаються за денною формою навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст чи магістр. Чемпіонат складається з 7 етапів. Кожний етап складається з 36 запитань: 3 тури по 12 питань. Підсумкове місце команди визначається за сумою балів, набраних у 5 кращих для команди етапах Чемпіонату з обов’язковим врахуванням двох останніх етапів.
Категорія: Новини звідусіль | Переглядів: 387 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0