Інтелектуальний першокурсник
В четвер 27 вересня відбулися інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» серед студентів перших курсів Ніжинського державного уінверситету та Ніжинського агротехнічного інституту.

Ну що я можу сказати…. Ігри дійсно для інтелектуалів. Питання не легкі та безперечно цікаві.

На грі були присутні команди із різних факультетів, але звичайно більше всіх було саме студентів факультету соціальної роботи та психології. Першокурсникам на мою думку було найважче. Деякий переляк після перших питань, безперечно був =), але в подальшому розвитку гри вони показали себе достойно і зайняли непогані місця так як і наші старшокурсники теж.

Перемога нам не далась цього разу, та все одно, наші команди були най-найкращі. Так тримати. У нас все попереду!!!

Фотозвіт про подію дивіться у наших фотоальбомах.

Яна Олефір СП-12
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 444 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0