Конкурс на кращу емблему

Від сьогодні кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя дає старт конкурсу серед студентів спеціальностей "соціальна педагогіка" та "соціальна педагогіка; практична психологія" на кращу емблему професії соціальний педагог.

Детальніше з умовами конкурсу ви можете ознайомитись прочитавши Положення про проведення даного конкурсу.

Тут лише зазначимо, що учасники конкурсу, які подадуть роботи відповідно до вимог будуть премійовані 10-а балами, а переможці отримають 50 бонусних балів, які можна буде зарахувати в залік дисциплін, які читають викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Чекаємо на ваші роботи! Успіхів вам і натхнення!

Категорія: Новини факультету | Переглядів: 597 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0