Кубор декана з волейболу
Традиційно в Ніжинському державному університеті проходять спортивні заходи, де студенти можуть проявити свою спритність, витривалість та волю до перемоги. Сьогодні, 5 березня було розпочато нову традицію - факультетський турнір із волейболу. На турнірі були присутні поважні гості та співорганізатори: директор міського центру фізичного здоров'я "Спорт для всіх" Ніжинської міської ради - Сергій Півень та голова федерації футболу Ніжинського району - Олексій Чернета. За кубок змагалися команди: * Збірна команда першого курсу; * Збірна команда студентів другого курсу спеціальності " Дошкільна освіта" та "Психологія"; *Збірна команда четвертого та п'ятого курсу. Змагання, як і завжди, відбувалися в дружній обстановці, але у запеклій боротьбі, тому що кожна команда прагнула посісти призове місце. П'єдестал розділили команди: 1 місце - збірна команда першого курсу 2 місце - збірна команда другого курсу "Дошкільна освіта" 3 місце - збірна старшокурсників. Вітаємо переможців, бажаємо нових висот у спорті та навчанні!
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 313 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0