Квест «Я маю право» !
З нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини, щороку, починаючи з 2008 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права. 10 грудня 2018 року з нагоди святкування 70-ї річниці Загальної декларації прав людини та Міжнародного дня прав людини студентами спеціальності «Соціальна робота» групи Ср 31 проведено квест «Я маю право» з учнями 9-А класу ЗОШ #7. Учні активно взаємодіяли і виконували завдання, ознайомлюючись з правами дитини в ігровій формі в командах. Студенти вміло керували процесом, раділи швидким відповідям учнів на питання, підвищували свою компетентність як майбутні соціальні педагоги.
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 398 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0