Міжнародна конференція

25-26 вересня 2014 року на факультеті психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-педагогічна парадигма виховання: сутність та шляхи реалізації". Захід проводиться спільно з нашими колегами із Інституту проблем виховання НАПН України (Київ), Барановичського державного університету
(Республіка Білорусь), Телавського державного університету імені Я. Гогебашвілі (Грузія), Ленінградського державного університету імені О.С.Пушкіна (РФ) та Жешувського університету (Республіка Польща).

В програмі конференції:

25 вересня 2014 року
9.00 – 11.00 – Реєстрація учасників конференції
11.00 – 12.30 – Пленарне засідання
12.30 – 13.30 – Обід
14.00 – 15.30 – Майстер класи, засідання секцій.
15.30 – 17.00 – Відвідування музею НДУ імені Миколи Гоголя.
17.0 –18.00 – Підведення підсумків, закриття конференції.

У пленарному засіданні, яке відкриває конференцію візьмуть участь видатні науковці сучасності, зокрема:
- Бех Іван Дмитрович, доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України.
- Петрочко Жанна Василівна, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора Інституту проблем виховання НАПН України.
- Безпалько Ольга Володимирівна, доктор педагогічних наук професор, Директор Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.
- Алєксєєнко Тетяна Федорінва, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інститут проблем виховання НАПН України лабораторія соціальної педагогіки.
- Трубавіна Ірина Миколаївна, доктор пед. наук, професор ХНПУ ім. Г.С.Сковороди.
- Капська Алла Йосипівна, доктор педагогічних наук, професор завідувач кафедри соціальної педагогіки Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П.Драгоманова.
- Кияниця Зінаїда Петрівна, кандидат педагогічних наук, заступник директора МБО «Партнерство «Кожній дитині».
- Міщик Людмила Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
- Лактіонова Галина Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор, старший науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.
- Завацька Людмила Миколаївна, кандидат педагогічних наук, професор завідувач кафедри соціальної педагогіки, професор Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка.

О 14-00 запрошуємо всіх бажаючих відвідати майстер-класи:
1. «Впровадження інноваційних моделей соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів, осіб з їх числа». Проводить: Носач Ігор Володимирович, менеджер проектів Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині». (Випускник факультету психології та соціальної роботи НДУ ім.М.Гоголя, 2004 року).

2. «Досвід формування професійної компетентності соціального педагога в умовах центру практичної психології та соціальної роботи» . Проводять: Борисюк Світлана Олексіївна канд. пед.наук., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Панченко Олександжр Григорович соціальний педагог Центру соціальної реабілітації «Ковчег» м.Київ, Хмелєва-Токарєва Ольга Василівна директор методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної державної адміністрації в місті Києві.

3. «Дитячі літні школи розвитку і відпочинку як інноваційний напрямок діяльності соціального педагога» (з практичного досвіду роботи). Проводить: Підлипська Світлана Дмитрівна, Міжнародний тренер з Позитивної психотерапії, сертифікований консультант (Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy (WAPP, Germany, октябрь 2008), коуч-здоров’я, член УСП, керівник освітньо-оздоровчого центру «Барви життя» м. Ніжин, асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя.

4. «Механізми виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та оцінки їхніх потреб». Проводить: Павлик Ольга Вікторівна координатор тренінгових програм Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині», Стрига Лариса Іванівна менеджер проектів Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитини".

Запрошуємо усіх бажаючих студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів відвідати цю знакову для нашого вузу та факультету подію.
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 743 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0