Молодість врятує сміх!
20 жовтня 2009 року на нашому факультеті відбулося традиційне свято гумору - "Нумо, першокурснику!". Повний зал, цікаві конкурси, дотепні першокурсники, незрозуміло-гуморний ведучий - все це було у цей, здавалося б, звичайний жовтневий день. Зірками жартів цього року стали: Півень Сергій Миколайович (ну до цього ми вже якось, навіть, звикнути встигли), Сватенков Олександр Васильович, Лісовці Олег Васильович та Оксана Вікторівна. За відгуками глядачів, одним з найяскравіших конкурсів цьогорічного свята був конкурс капітанів. Не будемо зупинятись докладно на тому що саме говорили Данило, Юля, Ріта та Раміна, і як їм при цьому заважав наш ведучий, своїми недоречними картинками, жартами та коментарями, скажемо, що це було смішно, дуже смішно!
Ну, а переможцями цього свята стала група ДП-11! Доречі, вперше в історії факультету дошкільнята здобули перемогу в КВНі!!! Щиро вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо не зупинятись на досягнутому!
Дивимось фото у фотоальбомі
Переглядів: 596 | Додав: Oldersvat | Теги: Бариш, Першокурсник, ДП-11, гумор, новини, КВН, Півень | Рейтинг: 0.0/0