Науково-практична конференція «Психологія людини: свідомість і реальність»
30 жовтня 2018 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя розпочалася робота VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Психологія людини: свідомість і реальність», організованою кафедрою загальної та практичної психології (голова оргкомітету – доктор психологічних наук, професор Папуча М.В.) До конференції долучилося більше 180 учасників, зокрема з Польщі, Молдови та Росії. Сердечно привітав учасників ректор університету, кандидат історичних наук, відмінник освіти України, доцент О.Г. Самойленко, побажавши плідної діяльності та наукових звершень. З привітальним словом до учасників звернувся декан факультету психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кандидат психологічних наук, доцент О.А. Тимошенко, побажавши наснаги в аналізі серйозної та складної проблеми психології свідомості та діалогічності у роботі. Окрасою конференції стали виступи на пленарному засіданні Швалба Юрія Михайловича, доктора психологічних наук, професора кафедри соціальної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Співвідношення свідомості та самосвідомості особистості», Папучі Миколи Васильовича, доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Методологічний потенціал відношення «свідомість – реальність» у дослідженні психології людини», Рибалки Валентина Васильовича, доктора психологічних наук, професора, головного наукового співробітника відділу педагогічної психології і психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України «Особистість: нові методологічні аспекти розуміння природи побудови і розвитку», Шатирко Лариси Олексіївни, старшого наукового співробітника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Після обідньої перерви продовжилася робота. Особливе зацікавлення викликали виступи О.А. Зеленько, кандидата медичних наук, доцента кафедри загальної психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та А.В. Кирилова, магістранта спеціальності «Психологія» НДУ. 31 жовтня продовжується робота конференції, зокрема очікується майстер-клас «Суб’єктивна реальність сновидінь у контексті методу кататимно-імагінативної психотерапії», проводити який будуть Кісарчук Зоя Григорівна, кандидат психологічних наук, ст.науковий співробітник, завідувачка лабораторії консультативної психології та психотерапії, та Гребінь Людмила Олександрівна, ст.науковий співробітник лабораторії консультативної психології та психотерапії.
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 356 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0