Організація дистанційної освіти на факультеті психології та соціальної роботи
В умовах відділеної роботи організація навчального процесу на факультеті психології та соціальної роботи відбувається у відповідності із положенням про дистанційну освіту, положенням про умови і порядок надання освітніх послуг із використанням інформаційно-комунікаційних технологій навчання. Віртуальне освітнє середовище факультету складається із освітнього електронного середовища Уніком, сторінки у мережі Фейсбук “Факультет психології та соціальної роботи”, кафедральних сторінок у мережі Фейсбук: “Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи”, “Психологія в Ніжині”, “Кафедра педагогіки , початкової освіти та освітнього менеджменту”, “Дошкільна освіта НДУ ім. Миколи Гоголя”. Згідно з розкладом кожен викладач проводить лекційні, семінарські та лабораторні заняття з урахуванням індивідуального навантаження. Викладачі зареєстровані в системі Уніком, де розміщені НМК з лекційними матеріали, планами практичних, лабораторних, семінарських, індивідуальних завдань та завданнями для самостійної роботи. Проводяться заняття в Zoom — платформі для проведення онлайн-занять та використовується Skype Скайп для синхронних занять згідно розкладу (у режимі онлайн-конференції).
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 272 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0