Перемога у конкурсах "Краща кафедра року" та "Кращий науковець року"
Вітаємо викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи із перемогою в університетському конкурсі «Кафедра року - 2018» (І премія). У конкурсі «Науковець року університету – 2018» Лісовця Олега Васильовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи (ІІ премія). У номінації “Молодий науковець року – 2018” Сватенкову Тетяну Іванівну, кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та практичної психології. У номінації “За найбільшу кількість наукових публікацій 2018” Білоусову Надію Валентинівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту. У номінації “ За успіхи у науковій роботі зі студентами 2018” Борисюк Світлану Олексіївну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 303 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0