«Привіт, hello, bonjour, witam!»
21.11.2016 р. студенти 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» факультету психології та соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя разом з вихованцями ДНЗ №16 «Оленка» провели акцію «Привіт, hello, bonjour, witam!» у торгівельному центрі «Терем» з нагоди відзначення Всесвітнього дня вітань. Студенти зверталися до перехожих різними мовами, бажали миру, посмішок, більше гарних моментів у житті, закликали бути толерантними один до одного та дарувати лише позитивні емоції, а малюки презентували смайлики з побажаннями щастя та добра. У свою чергу, відкриті до спілкування люди залишили теплі відгуки на різнокольорових долоньках та сердечках. Традиційно у день вітань багато людей з усіх куточків світу розсилають одне одному листи з привітаннями. Сьогодні це переважно роблять за допомогою Інтернету. Приєднуйтесь до святкування та привітайте своїх знайомих!
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 381 | Додав: олекса | Рейтинг: 0.0/0