Nav Menu
Ракурси психологічного благополуччя особистості
9 червня в Ніжинському державному університеті відбувся науково-практичний семінар “Ракурси психологічного благополуччя особистості” . В семінарі взяли участь науковці та викладачі Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Пленарне засідання включало цікаві та ґрунтовні доповіді Титаренко Тетяни Михайлівни, член-кореспондента НАПН України, професора доктора психол. наук “Щастя, здоров’я, благополуччя: досягнення недосяжного” , Папучі Миколи Васильовича, професора доктора психол. наук “Життя і розвиток особистості як драма”, Андрєєвої Ярослави Федорівни, доцента, кандидата псих. наук “До проблеми психологічного благополуччя особистості (на прикладі аналізу образу художньої літератури), Щотки Оксани Петрівни, доцента, кандидата псих. наук “Щаслива старість: “рожеві окуляри” для дорослих”. В межах семінару проведено круглий стіл, який включав обговорення основних аспектів вивчення психологічного благополуччя особистості, зокрема, його передумов, чинників та особливостей надання психологічної допомоги. Завершував семінар психологічний перфоманс від Київського плейбек-театру “DÉJÀ VU PLUS”.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 24 | Додав: олекса | Рейтинг: 0.0/0