Результати олімпіади із соціальної педагогіки

Останніми тижнями на факультеті відбулися І етапи Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей «соціальна педагогіка», «практична психологія» та «дошкільна освіта». На сторінках нашого сайту ми найближчим часом будемо знайомити вас з їх результатами.

Почнемо зі спеціальності «соціальна педагогіка». На жаль, цього року із-за практики студентів 2-го і 4-го курсів, яка припала саме на день проведення Олімпіади, кількість учасників склала лише 16 осіб. Завдання були поділені на три блоки, а саме: блок теоретичних тестових питань, блок практичних ситуацій та понятійний диктант.

Отже, за результатами перевірки робіт маємо такі результати: 1 місце – Яцун Леся (СП-31) – 24 бали; 2 місце – Садова Марія (СП-31) – 23 бали; 3 місце – Зайцева Алія (СП-51) – 21 бал.

Усі інші учасники набрали від 11 до 20 балів. Також до першої сімки увійшли: 4 місце – Безноженко Марія (СП-31) – 20 балів; 5 місце – Шульженко Тетяна (СП-31) – 17 балів; 6-7 місце – Олефір Яна (СП-31) – 16 балів; 6-7 місце – Желіба Аліна (СП-41) – 16 балів.

Окремо хотілося б відзначити роботу Володимира Лєхаткова, який став єдиним, хто на запитання першого блоку тестових завдань дав десять з десяти правильних відповідей!

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо вам подальших успіхів і ніколи не зупинятися на досягнутому!
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 518 | Додав: OlderS | Рейтинг: 5.0/1