Результати олімпіади по соціальній педагогіці
На минулому тижні на факультеті психології та соціальної роботи відбулася предметна олімпіада по соціальній педагогіці. Участь у ній взяла рекордна кількість студентів - 79! Зрозуміло, що хтось прийшов "за додатковими балами", хтось "за компанію", але були й ті, хто прийшов показати свої знання.

Роботи учасників олімпіади перевіряло та оцінювало журі у складі канд.пед.наук, доц. Качалової Тетяни Василівни (голова журі), канд. пед. наук, доц. Хлєбік Світлани Ростиславівни, канд. пед. наук, доц. Суховєєвої Наталії Миколаївни та канд. пед. наук, ст.в. Сватенкова Олександра Васильовича.

Цього року перемогла в олімпіаді Гречуха Антоніна (ПП-41), друге місце посіла Желіба Наталія (ПП-31), а третє - Мальована Оксана (ПП-31). Вітаємо переможців і бажаємо першим двом успішно виступити у Глухові, де відбудеться Всеукраїнська олімпіада із соціальної педагогіки.

Ну а для всіх, хто писав і хоче дізнатися своє місце у загальному рейтингу викладаємо підсумкову таблицю:

Категорія: Новини факультету | Переглядів: 598 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0