Рубрика "Поруч...": Тоня Гречуха
Вітаємо тебе шановний наш читач, раді запросити уважно переглянути новий матеріал рубрики «Поруч…». Нагадаэмо, що її мета: познайомити нас трохи ближче з людьми, які кожного дня поруч з нами, але більша частина їхньої особистості залишається невідомою. Як це зробити? Дуже просто – запитати те, що цікавить. Тобто, взяти інтерв’ю.

Сьогодні нашої гостею стала Тоня Гречуха, студентка нашого факультету, яка зовсім нещодавно виборола перемогу у І турі Всеукраїнської олімпіади з соціальної педагогіки.

Як ти починаєш свій робосий день? Чи охоче ти підіймаєшся і стаєш до навчання?
За натурою я сова, тому вранці мені треба кілька хвилин, щоб знайти нарешті будильник і прийти до тями. Зазвичай проспати не вдається, а от запізнююсь частенько

Багато студентів скаржаться на брак часу.Чи вистачає тобі часу на особисте життя можливо які-небудь захоплення?
Так, дійсно, час, а особливо студентський, дуже швидкоплинний. Стільки всього треба зробити! Я не виняток: мені частенько не вистачає буквально кілька годин, щоб бодай відпочити. Але інколи вдається викроїти хвилинку на улюблені заняття чи спілкування з друзями.

А що тебе наштовхнуло піти нанавчання до нашого факультету?
Давня мрія. Я вирішила стати психологом ще у 8 класі

Ти стала переможницею олімпіади з соціальної педагогіки, як ти йшла до цієї роботи?
Якщо чесно, і першого, і другого разу я цього взагалі не планувала. Так повелося, що не люблю бути в центрі уваги. Великий вплив на ці події, я думаю, мали мої власні якості – я не боюся нового і залюбки втілюю щось оригінальне та незвичайне, ризикую; не обійшлося й без підтримки викладачів – якщо б не їхня підтримка та увага, я б не досягла таких успіхів.

Які відчуття та емоції переповнювали тебе коли ти дізналася про перемогу?
Шок, розгубленість…і полегшення, що все, нарешті, закінчилося))

Можливо у тебе є улюблений предмет?
Не сказала б так. Я не виділяю предмети, для мене є лише дві основні сфери – психологія і педагогіка. Улюблене – це хобі, яке не має нічого спільного з навчанням

Ким би ти хотіла бути у майбутньому? Чи хотіла б ти працювати по професії?
Якщо б це була б приватна практика психолога або тренера-педагога – то залюбки! А взагалі планую здобути трудову професію і зайнятись творчістю

Як ти вважаєш, що потрібно робити студентам для того, щоб успішно навчатись?
Не боятися викладачів і вміти виходити з будь-якої ситуації. Успіх любить впевнених)))

Дякую за цікаву бесіду було дуже приємно з тобою спілкуватись. Бажаю тобі нових перемог та успіхів
Дякую! Взаємно!
Спілкувалася кореспондент студентського сайту факультету психології та соціальної роботи Сороколіт Аліна