Спартакіада першокурсників 2018. Підсумки!
Календарний рік добігає кінця. Заліки та екзамени успішно складені, а це означає, що наближаються зимові канікули – чудова пора для кожного студента. Саме в січні кожен матиме змогу відпочити, відновити втрачені за навчальний семестр сили та нерви, ну і, звичайно ж, налаштуватися на плідну та продуктивну роботу в наступному семестрі. Проте, ми не можемо так просто попрощатися із 2018 роком, не згадавши наших студентів-першокурсників, які намагалися не тільки гарно навчатися, а ще й брати участь у спортивному житті нашого факультету. Отже, поїхали! Метою спартакіади першокурсників був відбір кращих спортсменів для формування збірних команд факультетів з різних видів спорту. Суддівство кожного з видів спорту проходило під керівництвом студентів-старшокурсників, які займаються в профільних секціях. Змагання з волейболу дали старт Спартакіади. Учасники кожної з команд намагалися викласти всі свої сили та одержати таку бажану перемогу. Згідно турнірної таблиці місця серед команд розподілися таким чином. Хлопці: І місце – історико-юридичний факультет; ІІ місце – факультет іноземних мов; ІІІ місце – природничо-географічний факультет; Дівчата: І місце – факультет іноземних мов; ІІ місце – філологічний факультет; ІІІ місце – факультет психології та соціальної роботи; Наступними відбулися змагання з баскетболу, які проходили у дуже напруженій атмосфері, адже прагнення перемогти було у кожної з команд. Проте перемогу змогли вибороти найсильніші. Хлопці: І місце – факультет іноземних мов; ІІ місце – історико-юридичний факультет; ІІІ місце – природничо-географічний факультет; Дівчата: І місце – історико-юридичний факультет; ІІ місце – факультет психології та соціальної роботи; ІІІ місце - філологічний факультет; Проте найбільше хвилювання та захоплення водночас у глядачів викликали змагання з міні-футболу. Адже саме тут розгорнулася напружена боротьба між факультетами. Адже ніхто не хотів втрачати таку бажану та вагому перемогу. Переможцями змагань стали. Хлопці: І місце – історико-юридичний факультет; ІІ місце – природничо-географічний факультет; ІІІ місце - факультет іноземних мов; Дівчата: І місце – факультет психології та соціальної роботи; ІІ місце – природничо-географічний факультет; ІІІ місце - філологічний факультет; А ще варто відзначити наших уболівальників, які не шкодуючи емоцій підтримували власні команди. Ми вітаємо переможців та бажаємо у майбутньому досягати тільки найвищих вершин та завжди перемагати!
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 370 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0