Завершились змагання з баскетболу

Понеділок - 16.03.15

Збірна дівчат, на жаль, отримала поразку в грі з фізико-математичним факультетом. І хоч красуні не виграли, але все ще попереду, вони завзято старались вибороти перемогу і вони це ще зроблять обов"язково.Ми в них віримо!

Хлопці ж виграли автоматично. Можна зробити висновок, що суперник злякався конкуренції!

Відповідно рахунки гри маємо такі:
Збірна дівчат: 5:3
Збірна хлопців: 20:0

Вівторок - 17.03.15

У вівторок відбулася друга гра з баскетболу між чоловічою збірною нашого факультету та природничо-географічним факультетом!

Збірна хлопців, на жаль, отримала поразку в цій грі. Рахунок 35:13.

Щиро сподіваємося на перемогу в наступній грі!

Хотілося б також бачити більше студентів факультету на лаві групи підтримки! Тож приходьте, приєднуйтеся, підтримайте своїх колег та друзів!

Наступна гра вже завтра, тож приєднуйтеся та вболівайте за наших спортсменів!

Середа - 18.03.15

Сьогодні наші дівчата у складі Пуд Ірини, Безноженко Марії, Лесі Яцун, Олі Кисловець, Крістіни Любомирової, Вікторії Ткаченко (ух! СП-31 рулить) та Мар'яни Петрик здобули першу перемогу у міжфакультетських змаганнях з баскетболу! З рахунком 9-7 була обіграна збірна природничо-географічного факультету!

Вітаємо дівчат і бажаємо успіхів у наступних іграх!

Хлопці грали зі збірною фізико-математичного факультету!

Наші, на жаль, отримала поразку в цій грі. За команду хлопців сьогодні грали: Ващенко Олександр, Полегенько Ярослав, Авраменко Анатолій, Руденко Олександр, Матюха Євгеній. Рахунок 28:13.

Щиро сподіваємося на перемогу в наступній грі!

Четвер - 19.03.15

Сьогодні відбулася третя гра з баскетболу між жіночою збірною нашого факультету та філологічним факультетом! Збірна дівчат, на жаль, отримала поразку в цій грі з рахунком 16:11.

За команду красунь сьогодні грали: Пуд Ірина, Безноженко Марія, Леся Яцун, Оля Кисловець, Крістіна Любомирова, Вікторія Ткаченко, Мар'яни Петрик та Наталія Мусієнко. Наші красуні так захопилися грою, що намагалися навіть закидати м’яч у свій кошик, але, на щастя, невдало.

Дівчата, ви молодці! Дякуємо за гарну гру! Бажаємо перемоги в подальших іграх!

Наступна гра відбудеться в понеділок, тож приєднуйтеся та вболівайте за наших спортсменів!

Понеділок - 23.03.15

Сьогодні відбулася остання гра з баскетболу міжфакультетської спартакіади!

Збірна наших дівчат зустрілася з командою факультету іноземних мов. Гра була досить напружена. Майже до кінця гри перевага була на боці наших красунь, але на останніх хвилинах гри рахунок зрівнявся, 17:17 так і лишаючись до кінця. Двічі були нараховані додаткові хвилини гри. Напруження зростало кожної секунди, адже рахунок то збільшувався на нашу користь, то знову зрівнювався. Ціна кожного м’яча у кошику суперника була великою. Кожного разу, коли м’яч летів у кошик весь зал затримував подих, адже, як вже зазначалося, гра була дійсно напружена та дуже цікава.

В результаті команда ін.-язу перемогла, випередивши нас лише не одне очко. Рахунок 23:22. Збірна дівчат зайняла 5 місце у загальному заліку між факультетської спартакіади з баскетболу.

За команду красунь сьогодні грали: Пуд Ірина, Безноженко Марія, Леся Яцун, Оля Кисловець, Вікторія Ткаченко, Мар'яна Петрик та Наталія Мусієнко.

Щиро дякуємо дівчатам за гру! Ви молодці! І хоч перемога не наша, зате грали Ви дійсно класно! Дякуємо!

Також сьогодні відбулася і зустріч чоловічих збірних, а саме збірної факультету психології та соціальної роботи та історичного факультету.

Приємно здивував початок гри, адже саме наші спортсмени відкрили рахунок, неодноразово закидаючи м’яча до кошика суперника, тим самим залякавши на певний час суперника. Але, на жаль, не на довго, адже згодом, опам’ятавшись, історики почали активно «бомбардувати» наше кільце. Гра була досить цікавою, на деяких моментах навіть неочікуваною та цікавою.

Перемогу здобула збірна істориків з рахунком 26:10. Відповідно чоловіча збірна нашого факультету здобула 4 місце у загальному заліку між факультетської спартакіади з баскетболу.

За збірну чоловіків грали Ващенко Олександр, Полегенько Ярослав, Авраменко Анатолій, Руденко Олександр, Матюха Євгеній.

Хлопці, дякуємо Вам за чудову гру! Ви молодці!

Щодо підтримки, то дякую всім, хто приходив на кожну гру та постійно підтримував! Ваша підтримка була дуже потрібна нашим спортсменам! Приємно, що все ж є не байдужі люди на нашому факультеті! Дякуємо Вам!

Також приємно було чути і бачити, як за нашу збірну вболівали студенти з природничо-географічного факультету протягом всієї зустрічі. Тож і Вам дякуємо!
Сергій Сергієнко

ФОТОЗВІТ про подію можна переглянути ТУТ завдяки нашому незмінному фотокору Яні Луніній
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 519 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0