Студентська дискотека «Student’s party»

15 листопада відбулася дискотека до дня студента, яку організували і провели студенти 2 курсу факультету психології та соціальної роботи групи С-21 та СП-21. Це для нас був перший досвід організації свята в університеті. Ми відповідально до цього поставилися, щоб усе пройшло якнайкраще. Кожен з нас був задіяний в організації та проведені дискотеки: це був наш перший досвід. Ми творчо підбирали конкурси, призи, музичний супровід. Гості дискотеки - студенти факультету психології та соціальної роботи, фізико-математичного та філологічного факультетів - залишилися задоволеними задоволеними, адже вони брали активну участь у конкурсах і танцювали. Студентська дискотека була наповнена чудовим позитивним настроєм, який «заряджав» як організаторів, так і гостей заходу. Атмосфера в залі була наповнена усмішками, танцями, веселощами які підбадьорювали і надавали гарний настрій. Найвеселіші та найактивніші отримали подарунки у вигляді солодких призів. Молодь охоче танцювала під запальну музику та весело проводила час. Дискотека була наповнена позитивом та посмішками присутніх. Ми вдячні студентам, які завітали на наш захід і цим допомогли нам провести захід на високому рівні, а також Останіній Ніні Степанівні та Зінченко Тетяні Василівні за допомогу у підготовці заходу.

Студенти групи СП-21 та С-21

Категорія: Новини факультету | Переглядів: 356 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0