Nav Menu
22:45
Свято для дітей!
Студенти другого курсу спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» взяли активну участь у відзначенні Міжнародного дня захисту дітей у м. Ніжині. Волонтерський студентський загін під керівництвом доцентів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Качалової Т.В. та Лісовця О.В. долучився до заходів, які проходили 02 червня 2015 року у межах програми святкування. Розпочалося все з привітання дітей, які перебувають на лікуванні у Ніжинській міській лікарні. Для дітей було влаштовано справжній сюрприз, коли їх запросили в кімнату з казковими героями, різнокольоровими повітряними кульками та подарунками. Але, найголовніше, що вони отримали позитивні емоції, які сприятимуть швидкому одужанню!

 У парку імені Т.Г.Шевченка, де відбувалася концертно-розважальна програма, студенти стали організаторами конкурсів для молодших школярів: конкурсу малюнку на асфальті «Світ очима дітей», змагань зі складання пазлів та ін.

 Але найвідповідальніші хвилини для студентів настали ввечері під час проведення святкової програми «Забави нашого дитинства» для дітей, які зібралися на двох дитячих майданчиках міста: на ігровому майданчику по вул. Об’їжджій, 120 та на дитячому майданчику «Затишок» в 3-му мікрорайоні.

 Свято було організоване міською Службою у справах дітей за підтримки депутатів міської ради Охонька С.М. та Шалая О.В., які виступили з вітальним словом до дітей і батьків. А потім естафету прийняли студенти і, подолавши певну нервозність від неочікувано великої кількості бажаючих взяти участь у заходах, влаштували для дітей цікаве дійство. Змістовим наповненням заходів стали музика, пісні, танці, веселі конкурси, призи та подарунки. Але більш важливим стало емоційне наповнення: дитячі веселощі, сміх, ентузіазм, позитивний настрій.

 У результаті, 40-хвилинна програма перетворилася на 1,5-годинну, а діти все не відпускали студентів. Останнім нічого не залишалося, як придумувати нові конкурси, а на призи розійшовся навіть реквізит! Свято вдалося!!!
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 269 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0