Вчимось дарувати свято

24 грудня майбутні вчителі початкових класів в Ніжинській гімназії № 3 провели свято «Новорічний глобус» і подарували дітям неповторні миті подорожі країнами та континентами, вдягненими у новорічні вогні. У невимушеній, теплій атмосфері діти та студенти відправились у далекі мандрівки, дізнались, як зустрічають Новий рік у різних країнах, погрались в улюблені ігри цих країн. Занурились і у давні національні традиції: зустрілись із прадавнім повелителем зими Зюзею, котрий з часом в умовах глобалізації і мультикультурності перетворився в усім відомого Діда Мороза. А Дід Мороз, як відомо, нікого не залишає без подарунків.

Що ж до гарного настрою, то його в цей день дітям точно не бракувало. Найприємніше було побачити дитячі усмішки, студентки дарували дітям свято і від цього їм самим було дуже радісно. Дівчатам було цікаво спостерігати за дітьми як вони грали та раділи, від цього вони теж отримували приємні емоції. У дітей очі блищали від захоплення, тож зусилля наших студенток не були марними.

Категорія: Новини факультету | Переглядів: 458 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0