Відбувся п'ятий етап Чемпіонату університету з гри «Що? Де? Коли?»
2 лютого 2012 року відбувся 5-ий етап чемпіонату Ніжинського державного університету з гри "Що? Де? Коли?". Участь у ньому взяло 9 команд. Перші 12 запитань усі команди пройшли рівно, не виявивши явних фаворитів чи аутсайдерів, але наступні два тури пройшли під знаком команди Стерляді (ф-т психології та соц.роботи та природничий): вони дали правильні відповіді на три запитання, які не змогли відгадати усі інші команди, вірно відповідали на інші запитання, що у підсумку визначило їх перевагу аж у шість пунктів над усіма іншими учасниками! Проте навіть така перевага жодним чином не вплинула на їх позиції у загальному заліку - третє місце так і залишилось за ними...

Зовсім невдало відіграли етап лідери загального заліку Рюрики (історико-юридичний ф-т). Вони посіли третє місце з кінця давши лише вісім правильних відповідей. Лише формула підрахунку загального рейтингу команди в турнірі дозволила їм зберегти лідерство, адже у загальний залік зараховуються результати 5-ти кращих етапів.

Пропонуємо Вам ознайомитись із результатами 5-го етапу та загальним рейтингом у наведених нижче таблицях:

Категорія: Новини факультету | Переглядів: 477 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0