Відкрито два нові розділи на студентському сайті!
Шановні користувачі Студентського сайту факультету психології та соціальної роботи!
Сьогодні в житті нашого веб-ресурсу сталася цікава подія - було додано розділи "Бібліотека" та "Каталог сайтів", куди можна додавати літературу з соціальної педагогіки, психології та дошкільної освіти, а також корисні для інших студентів посилання.

Зауважимо лише, що, категорії розділу бібліотека співпадають з назвами предметів, тому, якщо відповідного предмету немає у списку - просимо повідомити про це Адмінів сайту. В найкоротший термін категорію буде створено і Ви зможете поділитись з усіма своїми "скарбами".

Окрім того, прохання не викладати на сайті усілякий непотріб, адже в силу обмеженого розміру сайту, ми не можемо розміщувати усе і бездумно. Уся література, яка на думку адміністрації сайту є (буде) непотрібною - буде видалятись.

З повагою до кожного, адміністрація студентського сайту факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М.Гоголя
Переглядів: 547 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 5.0/1