Nav Menu
Вітаємо чемпіонів факультету психології та соціальної роботи!!!!!!
ЧЕМПІОНИ НДУ з гри "Що? Де? Коли?" сезону 2016-17 років - команда факультету психології та соціальної роботи "NOTA BENE"!!! 15 травня 2017 року у культурно-освітньому "Юність" відбувся фінальний 7 етап чемпіонату НДУ ім. М.Гоголя з гри "Що? Де? Коли?". Увесь сезон лідирувала команда "Православні", а минулорічні чемпіони їх методично наздоганяли. Перед останнім етапом суперників розділяв лише 1 бал. І "Nota bene" не залишила "Православним" жодних шансів, впевнено посівши перше місце на етапі та в чемпіонаті вцілому. Сенсаційно завершилась боротьба за 3 місце - дебютанти сезону збірна команда "Скритий Пул (Агенти Габена)" обійшла більш досвідчених суперників і посіла 3 місце. Трійка призерів чемпіонату: 1. "Nota bene" (психології та соц.роботи) - 98 2. "Православні" (історико-юридичний) - 94 3. "Скритий Пул (Агенти Габена)" (іноземних мов+ психології та соціальної роботи) - 84 Результати етапу на фото. Детальні результати, підсумки, статистика та фотозвіт будуть представлені пізніше... Також відбувся індивідуальний ЧЕМПІОНАТ НДУ з гри "Своя гра". Трійка призерів змагань: 1. Машковець Сергій (психології та соц.роботи) 2. Дорошенко Анатолій (природничо-географічний) 3. Мисаковець Святослав (фізико-математичний)
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 12 | Додав: олекса | Рейтинг: 0.0/0