Волейбол! Викладачі проти студентів!!!
Шановні студенти, викладачі та співробітники факультету, запрошуємо Вас 08.12.09 (вівторок) відвідати традиційні спортивні змагання між збірними викладачів та студентів нашого факультету! Цього року змагатися будемо у такому цікавому та напруженому виді спорту як волейбол! Всім уболівальникам гарантовано 60 хв. цікавої гри, яскравих комбінацій та захоплюючих емоцій. Дотепні ведучі зі змістовною програмою та конкурсами не дадуть Вам нудьгувати навіть у перерві! І, що найголовніше, можливість побачити Сергія Миколайовича Півня, Олега Васильовича Лісовця, Руслана Григоровича Новгородського, Олександра Васильовича Сватенкова та інших викладачів у новому незвичному амплуа! Чекаємо на Вас 08.12.09 (вівторок) о 14.45 у спортивному залі нового корпусу НДУ ім. М.Гоголя. При собі мати готові кричалки/гукалки/зазивалки, гарний настрій та прагнення підтримати свою команду. А вже яка з двох "Ваша" - вирішувати лише Вам! До зустрічі!
Переглядів: 532 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0