Вони думають про інше...
27.11.09 (П'ятниця) до нашого університету надійшов лист, який робить попередню новину фактично недійсною/неправдивою. В силу "причин яких не можна називати" (с) Міністерство освіти і науки (МОН) України заборонило навчання у режимі 6-тиденного робоого тижня. Саме тому, завтра (28.11.09 - субота) Ви можете бути вільні - заняття проводитись не будуть sad

Невизначеним залишається питання щодо навчання у наступні суботи до кінця року, 31 грудня, 01 січня і закінчення/початок семестрів. Можливо, відповіді ми отримаємо протягом найближчого тижня.

У зв'язку з цим, хотілося б наголосити на тому, що розклад занять на наступний тиждень (30.11 - 05.12) може бути змінений. Відповідно, так само можуть бути змінені розклад занять на усі наступні тижні аж до кінця семестру (коли вже він там буде...) та графік сесії. Слідкуйте за оголошеннями на сайті та дошці оголошень факультету.

Переглядів: 523 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0