Всеукраїнський форум студентського самоврядування 2015

Запрошуємо активних студентів України на Всеукраїнський форум студентського самоврядування 2015, який відбудеться у місті Суми.

Наразі триває реформа освіти і саме студенти повинні стати її рушійною силою. Знати свої права і обов’язки недостатньо, треба ще вміти їх використовувати. Цьому ми і будемо вчитись на Форумі.

Мета форуму:
Зібрати студентів зі всієї України та створити своєрідний майданчик для ефективного обміну досвідом між представниками органів студентського самоврядування та активного студентства загалом, забезпечити спільну роботу в напрямку вирішення актуальних питань у сфері студентства та громадської діяльності. Створити єдину студентську спільноту для запровадження змін в освітній сфері на всеукраїнському рівні.

Форум проводитиметься 3 дні. Упродовж з 24 по 26 квітня.

Організатори форуму:
- Сумська обласна молодіжна ГО “Студентське братство Сумщини”
- Українська асоціація студентського самоврядування
- проект реалізується за підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Участь у форумі:
Учасниками заходу можуть бути НЕ ТІЛЬКИ члени ОСС, а й перспективні активісти з бажанням брати участь у житті свого університету.

Участь у Форумі - абсолютно безкоштовна. Витрати за харчування, проживання покриваються організаторами. Проїзд учасникам не відшкодовується.

Примітка: Присутність учасників протягом усієї програми заходу – ОБОВ’ЯЗКОВА.

Для участі необхідно: Заповнити анкету до 13 квітня 2015 року. Та чекати відповіді від організаторів.

Додаткова інформація про захід:
- VK - vk.com/stud_forum_2015
- FB - www.facebook.com/events/379312932255507/permalink/379322065587927