Всеукраїнський фотоконкурс
V Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива»

Український форум благодійників оголошує про старт V Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива», який традиційно проходить під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

Суспільно-політичні події цього року значно підвищили інтерес до теми благодійності, волонтерства, роботи благодійних фондів зі сторони ЗМІ, в рази підвищилась залученість громади до добрих справ.

З метою відображення у конкурсі останніх подій у суспільстві, у ювілейний, п’ятий фотоконкурс, включені дві нові номінації - "Благодійність під час революції гідності" та "Благодійність на захисті Вітчизни".

Учасники фотоконкурсу

Учасниками конкурсу можуть стати:

фізичні особи – любителі та професіонали мистецтва фотографії;
юридичні особи - благодійні фонди та організації, громадські організації, бізнес-компанії, які впроваджують благодійні програми, тощо.

Номінації

До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.) за номінаціями:

"Благодійність в освіті"
"Благодійність у культурі"
"Благодійність та охорона здоров'я"
"Благодійність у громаді"
"Благодійність у спорті"
"Благодійність та соціальний захист"
"Волонтерство змінює світ"
"Благодійність очима дітей" (учасники номінації діти від 7 до 18 років)
"Про благодійність – весело"
"Благодійність під час революції гідності"
"Благодійність на захисті Вітчизни"

Визначення переможців

Переможців визначить Журі. Журі обере кращі 6 робіт фотоконкурсу та кращу роботу у кожній номінації. Кращі роботи фотоконкурсу (до 40 фотографій) увійдуть до пересувної фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива» та фотокаталогу конкурсу.
Переможців чекатимуть

грошові премії (перша премія - 5 000 грн., друга премія – 3000 грн., третя премія – 1000 грн.);
пам’ятні відзнаки від Національної спілки фотохудожників;
цінні призи від партнерів фотоконкурсу.

Вимоги до фотографій

Кожний конкурсант може подати не більше 3-х робіт, які відповідатимуть наступним вимогам:

цифрові фотографії у вигляді електронних файлів з максимально досяжними показниками якості та розмірами зображення у форматі JPEG без стискування, не менше 300 dpi;
кожна електронна фотографія підписана прізвищем або назвою юридичної установи латинськими літерами з порядковим номером фотографії (наприклад, TOV-Flora__№1, де TOV-Flora — це юридична назва конкурсанта, №1 — це перша фотографія з трьох можливих).

Як стати учасником

Для участі у конкурсні конкурсанти мають заповнити анкету учасника фотоконкурсу та надіслати її разом з фотографіями на електронну адресу photo.blagodiynist@gmail.com.

Роботи приймаються до 18:00 28 листопада 2014 року (роботи, які надійдуть після 18:00 28 листопада до розгляду прийматися не будуть).

Більш докладну інформацію про деталі участі можна отримати на сайті фотоконкурсу: http://www.photo.blagodiynist.info

Завантажити анкету для фізичної особи у форматі DOC.

Завантажити анкету для юридичної особи у форматі DOC.
Категорія: Новини звідусіль | Переглядів: 404 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0