Запрошуємо до вивчення англійської мови у мовному центрі університету.
Шановні студенти! Запрошуємо Вас до вивчення англійської мови у мовному центрі університету. На сайті університету найближчим часом виставлять оголошення про демонстраційні заняття щодо підготовки до ЄВІ (додається). Працювати будемо через мовний центр університету. Обсяг навчання - 90 годин. Формат навчання - дистанційний. Вартість - 500 грн. за весь курс навчання. Регулярний процес розпочнеться після оплати студентів та формування груп (25 осіб у групі). Бажано розпочати у грудні. Заняття будуть проводитися у вечірній час. Плануємо створювати групи у складі студентів одного-двох факультетів. Будемо працювати і під час зимових канікул. За додатковою інформацією звертатися листом на електронну адресу inyaz@ndu.edu.ua (в темі вказати «Підготовка до ЄВІ»).
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 200 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0