Затвердження посад студентського самоврядування
26.09. 2018 були затверджені посади студенського самоврядування на 2018-2019 навчальний рік: Голова - Митропан Ярослав; Заступник - Гришко Ярослава; Скарбник - Голощапова Дарина; Інформаційний сектор: Олабіна Ірина, Попок Юлія; Навчально-виховний сектор: Величко Тетяна; Спортивний сектор: Гриценко Руслана; Культмасовий сектор: Бутенко Світлана, Дешко Ольга; Соціальний сектор: Шейко Олеся; Науковий сектор: Шинкаренко Ірина; Відповідальна за кращу групу факультету: Винник Леся; Відповідальний за гуртожитки: Євтушенко Діана. Вітаємо новий склад Студентськоï ради унiверситету, бажаємо їм успіхів та сподіваємося, що вони будуть плідно розвиватися, збагачуючи новими кольорами студентське життя!
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 333 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0