05.03.11 Святкування Масляни
Цієї суботи у місцевому парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка відбулося справжнє дійство в честь святкування дня Масляної.
Свято супроводжувалось цікавим концертом, народними іграми та веселощами,які символізують прощання із зимою і зустріч весни. Це свято має певні обряди та традиції, та асоціюється у багатьох українців із куштуванням млинців та вареників і тому було організоване згідно народних традицій. Розпочалося все з традиційного концерту пісні,танці...все говорило про те,що народ зустрічав господиню свята Масляну. Доречи, роль Масляни виконувала дуже усім знайома людина Качалова Тетяна Василівна. А також приймали участь у святі,як свита Масляни, студенти 2 курсу нашого факультету, а саме студенти ПП-21 та ПП-22 групи. Не можна не подякувати місцевому будинку культури, який утілив це все у життя. Молодь змагалася у різноманітних конкурсах. Лунала весела музика люди були дуже привітливі їм було байдуже знайомі вони чи ні свято об’єднало усіх . Було цікаво й весело.
Переглядів: 471 | Додав: belle_KA | Рейтинг: 0.0/0