Nav Menu
1 2 3 4 5 6 »
Навчання триває....
Опубликовал Oldersvat 03.10.2019 в 08:22 Новини факультету
Студенти-першокурсники спеціальностей "Дошкільна освіта", "Початкова освіта", "Cоціальна робота" та "Психологія".
Читати далі
Вітаємо збірну команду факультету із перемогою у змаганнях із міні-футболу!
Опубликовал Oldersvat 15.04.2019 в 17:16 Новини факультету
У міжфакультетській спартакіаді із міні-футболу збірна команда факультету із міні-футболу (дівчата) отримала перемогу!!!!!!!!!!
Читати далі
Поїздка до Чернігова
Опубликовал Oldersvat 15.04.2019 в 17:11 Новини факультету
4 квітня студенти і магістранти спеціальностей «соціальна робота», «соціальна педагогіка; практична психологія», «психологія», «соціальна педагогіка» разом з викладачами кафедри Конончук А. І., Зінченко Т. В., Бондаренко Г. Г. Провели виіздні лабораторні заняття з предметів «Спеціалізовані служби соціальної сфери», «Технології соціальної роботи у зарубіжних країнах», «Методи соціальної роботи», « ... Читати далі »
Читати далі
Сучасне лабораторне заняття
Опубликовал Oldersvat 15.04.2019 в 17:08 Новини факультету
2 квітня зі студентами 4 курсу спеціальності «соціальна педагогіка» провели лабораторне заняття з дисципліни «спеціалізовані служби у соціальній сфері» у Ніжинському Центрі соціально-психологічної реабілітації, де познайомилися з діяльністю закладу, напрямами діяльності і провели час з дошкільнятами, виготовиляючи аплікації до Великодня! Дякуємо за теплий прийом директору Маріетті Ігорівні Слюса ... Читати далі »
Читати далі
Міжфакультетська спартакіада із Міні-футболу
Опубликовал Oldersvat 01.04.2019 в 11:41
З 02 квітня 2019 року в спортивній залі нового корпусу о 16.00 розпочинається спартакіада із Міні-футболу. Бажаємо збірним командам факультету перемоги!
Читати далі
Вітаємо із успішним захистом докторської дисертації!
Опубликовал Oldersvat 01.04.2019 в 11:37 Новини факультету
Вітаємо Лісовця Олега Васильовича, доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, із успішним захистом докторської дисертації! Бажаємо подальших досягнень, плідної наукової діяльності та наснаги у професійному зростанні!
Читати далі
Шукаючи щастя іншому....
Опубликовал Oldersvat 01.04.2019 в 11:32 Новини факультету
Кожного року 21 березня відзначається Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Двадцять перший день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов'язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі. Як і у всьому світі, у рамках Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, в Україні буде проходити щорічна масова акція - флешмоб «LOTS OF SOCKS». Суть акції полягає в тому, ... Читати далі »
Читати далі
День відкритих дверей в НДУ 2019
Опубликовал Oldersvat 01.04.2019 в 11:26 Новини факультету
17 березня в актовій залі нового корпусу було досить людно. Це і не дивно, адже абітурієнти з різних областей з'їхалися до НДУ ім. Миколи Гоголя на «День відкритих дверей». Ректор університету Олександр Самойленко привітав усіх присутніх та розповів майбутнім студентам про історію нашого університету. Він також наголосив на тому, що потрібно виважено підійти до обрання своєї майбутньої спеціальнос ... Читати далі »
Читати далі
Вітаємо збірні команди факультету із "сріблом" з баскетболу
Опубликовал Oldersvat 01.04.2019 в 11:24
З 12 по 19 березня 2019 р. у спортивній залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проходив міжфакультетський турнір з баскетболу. Фінальна гра відбулась 19 березня і маємо такі результати: (Серед чоловічих команд): 1 місце - (факультет іноземних мов); 2 місце – (факультет психології та соціальної роботи); 3 місце – (природничо-географічний факультет). Серед жіночих команд ... Читати далі »
Читати далі
У Ніжині знімали сюжет про Гоголя
Опубликовал Oldersvat 01.04.2019 в 10:41 Новини звідусіль
Останнім часом до Ніжина зачастили з візитами знімальні групи телевізійних каналів. І це не дивно, адже місто має цікаву історію і виховало багато видатних діячів відомих на весь світ. Одним з таких є Микола Васильович Гоголь. Цього року в Україні відзначають 210-ту річницю з дня народження відомого письменника. Саме з цієї нагоди, 19 березня до Ніжина завітали журналісти телеканалу Суcпільного ... Читати далі »
Читати далі
Розвиток молодіжного середовища Ніжинської громади
Опубликовал Oldersvat 01.04.2019 в 10:36 Новини факультету
15 березня 2019 р. до Ніжина завітали представники ЗМІ Чернігівщини у рамках прес-туру регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Розвиток молодіжного середовища Ніжинської громади». Ціллю візиту стало ознайомлення з розвитком молодіжного середовища та кращими практиками з надання соціальних послуг на території Ніжинської громади.-тур «Розвиток молодіжного середовища Ніжинської гром ... Читати далі »
Читати далі
Назустріч майбутньому!
Опубликовал Oldersvat 01.04.2019 в 10:30 Новини звідусіль
На території Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з'явилось "сонячне дерево". Ця сучасна архітектурно-паркова композиція з сонячними панелями та ліхтарями буде не тільки прикрашати територію вишуу, але й освітлювати площу біля нового корпусу університету та дозволить заряджати гаджети студентів і працівників навчального закладу. Проект реалізований завдяки зусилллям народного ... Читати далі »
Читати далі
Кубор декана з волейболу
Опубликовал Oldersvat 29.03.2019 в 14:04 Новини факультету
Традиційно в Ніжинському державному університеті проходять спортивні заходи, де студенти можуть проявити свою спритність, витривалість та волю до перемоги. Сьогодні, 5 березня було розпочато нову традицію - факультетський турнір із волейболу. На турнірі були присутні поважні гості та співорганізатори: директор міського центру фізичного здоров'я "Спорт для всіх" Ніжинської міської ради - Сергій П ... Читати далі »
Читати далі
Свято гумору!
Опубликовал Oldersvat 29.03.2019 в 14:01 Новини факультету
Вітаємо збірну команду "6+1" з ІV місцем, зайнятим у КВН!!!
Читати далі
Заходи до Дня закоханих
Опубликовал Oldersvat 29.03.2019 в 13:59 Новини факультету
14 лютого День всіх закоханих - свято, що відзначається в багатьох країнах світу, це свято не обійшло стороною і м. Ніжин. Студентами групи СРск-21 Колошиною Альоною та Ніколаєнко Анастасією була проведена дискотека з веселими конкурсами в Комунальному закладі "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування" Чернігівської області. Вихованці з задоволен ... Читати далі »
Читати далі
Переможець обласного конкурсу "Кращий студент Чернігівщини-2018" навчається на факультеті психології та соціальної роботи
Опубликовал Oldersvat 29.03.2019 в 13:55 Новини факультету
Вітаємо Бутенко Світлану, студентку II курсу спеціальності "Початкова освіта" із перемогою у конкурсі "Кращий студент Чернігівщини-2018" у номінації "Кращий студент-громадський діяч". Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Читати далі
Студенти факультету взяли участь у створенні Молодіжної Ради
Опубликовал Oldersvat 29.03.2019 в 13:52 Новини факультету
Одноголосним “за” (22 голоси) сесія міськради проголосувала за створення Молодіжної Ради – консультативного дорадчого органу при Ніжинській міськраді. Молодіжна рада братиме участь у розробці проектів рішень НМР та її виконавчого комітету, готуватиме інформаційні й аналітичні матеріали, вестиме моніторинг виконання міських програм, що стосуються молодіжної політики, відстоюватиме молодіжні інтере ... Читати далі »
Читати далі
Науково-методичний семінар «Профорієнтація молоді-майбутнє суспільства» в місті Ніжині
Опубликовал Oldersvat 29.03.2019 в 13:48 Новини факультету
22 лютого 2019 року в рамках співпраці Управління освіти Ніжинської міської ради та факультету практичної психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя в ЗОШ І-ІІІ ступенів №15, міською методичною службою спільно з кафедрою загальної та практичної психологією для фахівців психологічної служби закладів освіти міста, вчителів, учнів 10-11 класів проведено н ... Читати далі »
Читати далі
Викладачі зі студентами змагалися в інтелектуальних видах спорту
Опубликовал Oldersvat 25.03.2019 в 13:49 Новини факультету
Традиційний, вже XVII чемпіонат факультету психології та соціальної роботи з інтелектуальних видів спорту відбувся 19 лютого 2019 року в НДУ ім. М. Гоголя. Засновник, ініціатор та незмінний ведучий гри – доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олег Лісовець. Згідно анонсу це була експериментально-традиційна грандіозна «інтелектуальна битва» студентів, магістрантів, аспірантів, ... Читати далі »
Читати далі
Виставка-конкурс "Найкраща валентинка"
Опубликовал Oldersvat 11.03.2019 в 10:37 Новини факультету
До Дня закоханих студрадою факультету психології та соціальної роботи була організована виставка-конкурс "Найкраща валентинка". Студенти всіх груп взяли активну участь у заході, презентували свої роботи, зроблені власноруч. "Валентинки" вражають своєю різноманітністю, яскравістю та креативністю. А перемогла у конкурсі на найкращу валентинку, зроблену власноруч, перемогла група П-21. Вітаємо!!!!
Читати далі
Перемога у конкурсах "Краща кафедра року" та "Кращий науковець року"
Опубликовал Oldersvat 11.03.2019 в 10:43 Новини факультету
Вітаємо викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи із перемогою в університетському конкурсі «Кафедра року - 2018» (І премія). У конкурсі «Науковець року університету – 2018» Лісовця Олега Васильовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи (ІІ премія). У номінації “Молодий науковець року – 2018” Сватенкову Тетяну Іванівну, кан ... Читати далі »
Читати далі
Вручення дипломів магістрам
Опубликовал Oldersvat 13.02.2019 в 10:55 Новини факультету
24.01.2019 р. в НДУ ім. М.Гоголя відбулося урочисте вручення дипломів магістрам. 141 студентів факультету спеціальностей “Соціальна робота”, “Психологія”, “Менеджмент”, “Дошкільна освіта”, “Початкова освіта” денної та заочної форм навчання отримали ще і теплі слова побажань від гостей свята. За час навчання студенти отримували нові знання, поєднували заняття із роботою, вдосконалювали свою проф ... Читати далі »
Читати далі
Запрошуємо студентів та викладачів на вручення дипломів магістрам!!
Опубликовал Oldersvat 23.01.2019 в 11:08 Новини факультету
24 січня в актовій залі "гоголівського корпусу" відбудеться урочисте вручення дипломів випусникам магістратури факультету психології та соціальної роботи. Запрошуємо!!!
Читати далі
Графік перескладанннь зимової заліково-екзаменаційної сесії факультету психології та соціальної роботи 2018-2019 н.р.
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:42 Новини факультету
Звертаємо увагу на графік перескладанннь зимової заліково-екзаменаційної сесії факультету психології та соціальної роботи 2018-2019 н.р.!!
Читати далі
Акредитація освітньо-професійної програми Менеджмент в освіті
Опубликовал Oldersvat 31.12.2018 в 11:15 Новини факультету
У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на факультеті психології та соціальної роботи працює комісія МОН з метою проведення повторної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Менеджмент в освіті зі спеціальності 073 Менеджемент за другим (магістерським) рівнем у такому складі: голова експертної комісії: доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки КНДУ і ... Читати далі »
Читати далі
Студент НДУ - чемпіон світу!
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:46 Новини факультету
Подія, що відбулась 8 грудня в Парижі для всіх ніжинців стала дуже знаковою – наш земляк Петро Іванов здобув титул чемпіона світу за версією WBC серед юніорів. Петро Іванов – ніжинський боксер, магістр факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя, який у 9 раунді переміг багаторазового чемпіона Франції, чемпіона Європи Луі Тутіна технічним нокаутом: після двох нокдаунів французький ... Читати далі »
Читати далі
Спартакіада першокурсників 2018. Підсумки!
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:45 Новини факультету
Календарний рік добігає кінця. Заліки та екзамени успішно складені, а це означає, що наближаються зимові канікули – чудова пора для кожного студента. Саме в січні кожен матиме змогу відпочити, відновити втрачені за навчальний семестр сили та нерви, ну і, звичайно ж, налаштуватися на плідну та продуктивну роботу в наступному семестрі. Проте, ми не можемо так просто попрощатися із 2018 роком, не зга ... Читати далі »
Читати далі
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Початкова освіта"
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:45 Новини факультету
У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на факультеті психології та соціальної роботи в грудні працювала комісія МОН з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Початкова освіта зі спеціальності 013 Початкова освіта за другим (магістерським) рівнем у такому складі: голова експертної комісії: завідувач кафедри педагогіки та методики початко ... Читати далі »
Читати далі
Квест «Я маю право» !
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:44 Новини факультету
З нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини, щороку, починаючи з 2008 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права. 10 грудня 2018 року з нагоди святкування 70-ї річниці Загальної декларації прав людини та Міжнародного дня прав людини студентами спеціальності «Соціальна робота» групи Ср 31 проведено квест «Я маю право» з учнями 9-А класу ЗОШ #7. Учні активно взаємодіяли ... Читати далі »
Читати далі
Волонтери року!
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:44 Новини факультету
Наші майбутні фахівці соціальної сфери зі спеціальності «соціальна робота» Ольга Опанасенко та ДарІя Козел були відзначені подяками міського голови та подарунками у номінації «Волонтер року». Приєднуємося до привітань і бажаємо успіхів у всіх добрих починаннях!!!
Читати далі
Звітна конференція у магістрів спеціальності "Початкова освіта"
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:43 Новини факультету
Відбулася звітна конференція у магістрів спеціальності "Початкова освіта", щодо підсумків практики. Під час конференції студенти ділилися своїми враженнями, досвідом та цікавими моментами. Були активними і дали відповіді на багато запитань.
Читати далі
Вітаємо збірну команду з футболу за зайняте I місце!!!!!
Опубликовал Oldersvat 30.12.2018 в 18:36 Новини факультету
Вітаємо збірну команду з футболу за зайняте I місце!!!!!⚽️⚽️⚽️⚽️
Читати далі
Науково-методичний семінар у гімназії імені П.Куліша
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:46 Новини факультету
Викладачі НДУ ім.М.Гоголя кафедри "Загальної та практичної психології" ф-ту "Психології та соціальної роботи" сьогодні відвідали Гімназію імені П.Куліша м.Борзни. Провівши семінар для колег-психологів на актуальну тему " Емоційне вигорання", також виступили у ролі тренерів під час тренінгових занять із учням міста ( яким дуже сподобалася нова форма спілкування
Читати далі
Вітаємо із перемогою!!!
Опубликовал Oldersvat 19.11.2018 в 21:45 Новини факультету
Олімпіада першокурсників!!! Баскетбол!!! Чергова перемога у півфіналі!
Читати далі
Cвято «Нумо, першокурсник 2018»!
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:47 Новини факультету
Вже традиційно в НДУ ім. М. Гоголя проходить СВЯТО ПЕРШОКУРСНИКІВ, але для кожного факультету окремо. Це своєрідна посвята в студенти, коли старші курси та викладачі дивляться, на що здатні нові жителі «Гоголь-сіті». І першокурсники таки вражають своїм гумором в КВН і талантами у виконанні пісень. 31 жовтня 2018 р. першокурсники факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя організу ... Читати далі »
Читати далі
Науково-практична конференція «Психологія людини: свідомість і реальність»
Опубликовал Oldersvat 05.01.2019 в 10:47 Новини факультету
30 жовтня 2018 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя розпочалася робота VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Психологія людини: свідомість і реальність», організованою кафедрою загальної та практичної психології (голова оргкомітету – доктор психологічних наук, професор Папуча М.В.) До конференції долучилося більше 180 учасників, зокрема з Польщі, Молдови та Рос ... Читати далі »
Читати далі
Студентська рада факультету!!!
Опубликовал Oldersvat 17.11.2018 в 18:24 Новини факультету
Студентська рада!!
Читати далі
Затвердження посад студентського самоврядування
Опубликовал Oldersvat 06.10.2018 в 19:32 Новини факультету
26.09. 2018 були затверджені посади студенського самоврядування на 2018-2019 навчальний рік: Голова - Митропан Ярослав; Заступник - Гришко Ярослава; Скарбник - Голощапова Дарина; Інформаційний сектор: Олабіна Ірина, Попок Юлія; Навчально-виховний сектор: Величко Тетяна; Спортивний сектор: Гриценко Руслана; Культмасовий сектор: Бутенко Світлана, Дешко Ольга; Соціальний сектор: Шейко Олеся; Науковий ... Читати далі »
Читати далі
Запрошуємо на навчання!!
Опубликовал Oldersvat 18.07.2018 в 08:34 Новини факультету
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя Факультет психології та соціальної роботи Запрошує на навчання за денною та заочною формою: БАКАЛАВРАТ (4 р.н) Соціальна робота Психологія Початкова освіта Дошкільна освіта МАГІСТРАТУРА (1.5 р.н) Cоціальна робота; Психологія; Дошкільна освіта; Початкова освіта; Менеджмент. НАВЧАННЯ ЗА СКОРОЧЕНИМ ТЕРМІНОМ (2-3 РОКИ) На базі освітнього рівня ... Читати далі »
Читати далі
Практика студентів спеціальності "Початкова освіта"
Опубликовал олекса 13.07.2017 в 12:12 Новини факультету
Психоло-пропедевтична практика групи ПА-21 З 27 січня по 10 березня ми мали змогу проходити практику в початковій школі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №10. Нам вона запам’ятається на все життя, адже це перший серйозний досвід в нашій педагогічній діяльності. Школа прийняла з теплом та відкритою душею. З першого дня ми зрозуміли, що нам тут раді. Нас швидко розподілили з 1-го по 3-ті класи і ми з радіс ... Читати далі »
Читати далі
Міжнародна студентська науково-практична конференція
Опубликовал олекса 13.07.2017 в 11:58 Новини факультету
26 квітня 2017 року в стінах нашого університету відбулась Міжнародна студентська науково-практична конференція «Студентський науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення». В конференції взяли участь 125 учасників із 15 ... Читати далі »
Читати далі
І знову перемога на науковій ниві!
Опубликовал олекса 12.07.2017 в 16:00 Новини факультету
23 - 24 березня в Дрогобицькому педагогiчному унiверситетi iменi Iвана Франка проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта». На адресу конкурсної комісії було надіслано 52 роботи з 31 вищого навчального закладу України. Для участі в заключному етапі було запрошено 26 студентів із 18 вищих навчальних закладів, серед них i студентка нашого фа ... Читати далі »
Читати далі
Вітаємо із перемогою!
Опубликовал олекса 12.07.2017 в 15:56 Новини факультету
Викладачі кафедри дошкільної освіти Ніжинського державного університету вітають студентку Y курсу заочної форми навчання Бойко Валентину, яка посіла II місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбувся 23 лютого 2017 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (м. Глухів). На Ко ... Читати далі »
Читати далі
Школа майбутнього психолога
Опубликовал OlderS 31.01.2017 в 12:27 Новини факультету
Друге заняття "Школи майбутнього психолога" в НДУ ім. М.Гоголя відбулося успішно!
17 грудня 2016 р. відбулося друге заняття соціального проекту кафедри загальної та практичної психології "Школа майбутнього психолога" для старшокласників.
Все пройшло позитивно і цікаво, юні психологи пізнавали себе і свій внутрішній світ, вчилися виражати емоції, розуміти власні почуття й почуття інши ... Читати далі »
Читати далі
Результати предметних олімпіад
Опубликовал OlderS 06.12.2016 в 17:22 Новини факультету
22 та 24 листопада на факультеті психології та соціальної роботи відбулись олімпіади зі спеціальностей "Соціальна педагогіка" і "Соціальна робота". Викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи щиро вітають переможців ("Соціальна педагогіка" - Богинська Ілона (С-41); "Соціальна робота" - Ляшиченко Лілія (СР-41)) і дякують всім учасникам за знання, прагнення до перемоги та змістовні ... Читати далі »
Читати далі
Вчимося вчити!
Опубликовал OlderS 06.12.2016 в 17:03 Новини факультету

23.11.2016 р. студенти 3 курсу спеціальності «Початкова освіта та англійська мова» факультету психології та соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя відвідали школу №7 та провели урок математики у 4 класі. Третьокурсники спробували себе в ролі справжніх вчителів. Вони застосували на уроці методики відомих педагогів-новаторів, рухливі ігри та цікаві впра ... Читати далі »

Читати далі
Студентська дискотека «Student’s party»
Опубликовал OlderS 06.12.2016 в 16:51 Новини факультету

15 листопада відбулася дискотека до дня студента, яку організували і провели студенти 2 курсу факультету психології та соціальної роботи групи С-21 та СП-21. Це для нас був перший досвід організації свята в університеті. Ми відповідально до цього поставилися, щоб усе пройшло якнайкраще. Кожен з нас був задіяний в організації та проведені дискотеки: це був наш перший ... Читати далі »

Читати далі
«Привіт, hello, bonjour, witam!»
Опубликовал олекса 23.11.2016 в 19:21 Новини факультету
21.11.2016 р. студенти 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» факультету психології та соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя разом з вихованцями ДНЗ №16 «Оленка» провели акцію «Привіт, hello, bonjour, witam!» у торгівельному центрі «Терем» з нагоди відзначення Всесвітнього дня вітань. Студенти зверталися до перехожих різними мовами, бажали миру, посмішок, більше гарних моментів у житті, закл ... Читати далі »
Читати далі
Світич відкриває таланти факультету психології та соціальної роботи
Опубликовал олекса 23.11.2016 в 19:17 Новини факультету
В актовому залі нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся загальноуніверситетський конкурс-PROFLASH з нагоди Міжнародного дня студентів "Світич відкриває таланти". В конкурсі взяли участь і студенти факультету психології та соціальної роботи Олександр Онищенко, Чечило Альона та Олабіна Іра (вокальний дует).Олександр і наші красуні отримали диплом І ступеня! ... Читати далі »
Читати далі