Акція до дня Героїв Небесної Сотні

Запрошуємо тебе взяти участь у студентській акції, яка присвячена дню Героїв Небесної Сотні. Вона відбудеться 20 лютого на перерві після другої пари об 11.05 на аллеї між старим та новим корпусом НДУ імені Миколи Гоголя.

Зміст акції: сторити живий ланцюг від старого до нового корпусу, кожен з його учаснків триматиме невеличку табличку, на якій буде написано ПІП, роки життя та місце проживання одного з учансників Небесної сотні.

Усе це відбуватиметься протягом 10-15 хвилин перерви, після чого (якщо звичайно ж керівництво університету буде не проти) усі ці таблички будуть розміщені у вестибюлі нового корпусу.

Об 11.15 буде оголошено хвилину мовчання - після чого буде запропоновано усі треті пари почати також з хвилини мовчання.

Тобто від вас, волонтерів акції, треба вчасно прийти, отримати табличку з прізвищем і стати на 15 хвилин частинкою живого ланцюга пам'яті.

Усі питання задавайте ТУТ і записуйтесь також ТУТ. Всього треба 120 осіб.
Категорія: Новини звідусіль | Переглядів: 461 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0