Nav Menu
21:53
Фестиваль науки – 2015


ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ – 2015

З 21 по 23 травня 2015 року на факультеті психології та соціальної роботи проходив фестиваль науки, який був приурочений до професійного свята науковців – Дня Науки. В межах фестивалю проводилася виставка-конкурс студентських наукових робіт на соціально-педагогічну тематику, які були представлені у вигляді стендових доповідей і прикрасили територію факультету.

Експертами конкурсу стали випускники нашого факультету, які і визначили наступних переможців:
I місце – Ляшиченко Юлія та Вовчемис Крістіна (група СР-21) за стендову доповідь «Поінформованість громадян як умова попередження розвитку насилля у сім’ї». Науковий керівник – доц. Борисюк С.О.
II місце – Богинська Ілона (група С-21) за стендову доповідь «Характеристика комп’ютерної залежності у дітей підліткового віку». Науковий керівник – доц. Володченко Ж.М.
III місце – Шевченко Ліна (група СПз-41) за стендову доповідь «Профілактика правопорушень серед підлітків у сім’ї». Науковий керівник – доц. Новгородський Р.Г.)

Додамо, що також було представлено комплекс стендових доповідей на тему: «Сім’я та підліток у об’єктиві дослідження» виконаний Центром соціально-педагогічних досліджень кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи під керівництвом доц. Борисюк С.О.

 

Категорія: Новини факультету | Переглядів: 174 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0