"И снова здравствуйте!" (с)
Чомусь мені здається, що фраза із невмирущого одеського анекдоту (хто не знає, приходьте на пари - розкажу =)) дуже влучно відображає те, що має відбутися вже цього понеділка. Так, шановні, Ви всі повертаєтесь на навчання! Сподіваюсь, що гарний відпочинок, тривалий сон, мамині страви, добрі друзі, тепла ковдра і домашні капці не змогли відбити у Вас бажання ще трохи погризти граніт (цікаво, а чому саме ця каменюка? Чому не алмаз, наприклад?) соціально-педагогічної, психологічної чи дошкільної (вибачте за термін, але кращого якось у голову не прийшло) науки.

Ваші викладачі, хоч і зморені нашестям заочників (вони теж наші студенти, проте, на жаль, не всім з них потрібне те, що у нас є. Гарні - не вимотують, вимотують ті, хто не знаючи нічого прагне отримати все... будь-якими способами: від хворої/маленької дитини до політичної кризи і скорочень. Ми все розуміємо, але хто сказав, що ми живемо в іншій країні, де немає маленьких/хворих дітей і скорочень?), знову готові поділитися з Вами, дорогі наші студенти, найціннішим, що у них є - знаннями! Ну, а для тих, хто хоче дізнатися Хто до нього прийде у понеділок і Що буде розповідати, ми оновили розклад на наступний тиждень (31.01 - 04.02). Читайте, вивчайте, запасайтесь конспектами і кавою... ми починаємо!

Переглядів: 504 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0