І знову перемога!

25 листопада відбулася друга гра в межах спартакіади першокурсників із баскетболу, в якій спортсмени факультету психології та соціальної роботи здобули перемогу над збірною природничо-географічного факультету з рахунком 26:15! Це вже друга перемога наших хлопців, що свідчить про гарну підготовку – нагадаємо, що вчора перемога теж була за гравцями факультету психології та соціальної роботи – 12:4).

Щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів!!! А фотозвіт можна переглянути ТУТ

Також окрема подяка вболівальникам, які палко підтримували хлопців та заряджали їх гарним настроєм!

Дуже сподіваємось, що на наступних матчах група підтримки буде значно більшою, адже вже 26 листопада о 16:00 відбудеться гра між нашими дівчатами та збірною філологічного факультету. А вже о 16:30 наші хлопці гратимуть зі збірною історико-юридичного факультету – вирішальний для себе матч в боротьбі за ПЕРШЕ місце!

Велике прохання всім – прийти, привести друзів, знайомих, дружніше і гучніше підтримати наших гравців!

Сергій Сергієнко
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 517 | Додав: OlderS | Рейтинг: 5.0/1