IceBucketChallenge в НДУ ім.М.Гоголя

9 вересня, студенти НДУ ім. М. Гоголя прийняли естафету IceBucketChallenge від ЧНТУ. Ice Bucket Challenge (також використ ALS Ice Bucket Challenge) — це кампанія, спрямована на благодійництво, сенс якої в обливанні себе відром крижаної води. Мета — отримати кошти в фонд з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. Флешмоб набрав популярність в соціальних мережах у серпні 2014 року. В Україні став популярним в останній декаді серпня (з 20-х чисел). За правилами, учасник, що облив себе відром крижаної води, має право кинути виклик ще трьом учасникам. Протягом 24 годин вони повинні зробити те ж саме. Кожен вже сам вирішує кому він спрямовує допомогу. Правила залишаються ті самі, але пожертвування відбувається не у доларах, а у гривнях. До благодійної приєднується українська молодь та науковці.
У свою чергу ми передали естафету :
1. Відокремленому підрозділу національного університету біоресурсів та природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут",
2. Національному університету "Острозька академія"
3. Чернігівському юридичному коледжу державної Пенітенціарної служби України.
Категорія: Новини звідусіль | Переглядів: 755 | Додав: OlderS | Теги: Ніжинський державний університет, флешмоб, факультет психології та соціальної , IceBucketChallenge | Рейтинг: 5.0/1