Конкурс науковців НДУ імені М. Гоголя – 2019.
30 січня, на засіданні Вченої Ради університету, були підведені підсумки щорічного конкурсу “Краща кафедра року” та “Кращий науковець року”. У конкурсі взяли участь усі кафедри університету, причому змагання відбувалися по двох категоріях – серед кафедр гуманітарних наук та природничого напрямку. Серед кафедр гуманітарного напрямку місця розподілились наступним чином: перше місце зайняла кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (завідувач – професор Криловець М.Г.). Серед учасників конкурсу “Науковець року - 2019” (гуманітарний напрям) професор Лісовець О.В.посів друге місце. номінаціях конкурсу переможцями стали - “Молодий науковець року - 2019” асистент кафедри дошкільної освіти Бобро Л.В. У номінації “За успіхи у науковій роботі зі студентами - 2019” перемогу виборола доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Хлєбік С.Р.
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 305 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0