Міжнародна студентська науково-практична конференція
26 квітня 2017 року в стінах нашого університету відбулась Міжнародна студентська науково-практична конференція «Студентський науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення». В конференції взяли участь 125 учасників із 15 ВНЗ України та Польщі. З вітальним словом на початку конференції виступив професор Мельничук О.В., який відмітив актуальність проблематики конференції та познайомив учасників із досягненнями українців у світовій науці. Також з привітанням виступили декан факультету психології та соціальної роботи доц. Тимошенко О.А. та завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Криловець М.Г. У межах конференції, окрім секційних засідань, були проведені два майстер-класи: «Підвищення обізнаності батьків щодо прав дітей та молоді з інвалідністю» (проводила Татарінова Л.А., заступник директора-начальника відділу соціальної роботи Солом’янського РЦСССДМ м. Києва, член правління ГО «Ліга соціальних працівників м. Києва»); «Сім’я без насильства – основа гендерної гармонії» (проводила Бутурлим Т.І., кандидат педагогічних наук, учитель вищої категорії Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради). За словами голови робочої групи та модератора конференції доц. Лісовця О.В., ця конференція вже стала традиційною для кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, вирісши з факультетського заходу до всеукраїнського у 2016 р. та міжнародного у нинішньому році.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 374 | Додав: олекса | Рейтинг: 0.0/0