Підсумки чемпіонату НДУ з «Що? Де? Коли?»

Підсумки чемпіонату НДУ ім. Миколи Гоголя з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» сезону 2014-2015

29 квітня 2015 року завершилися змагання чемпіонату Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», який вже традиційно складався з 7 етапів, які проходили протягом навчального року.

Усього в чемпіонаті, який проходив за підтримки Студентської ради і Профкому студентів НДУ, взяли участь 15 команд від усіх факультетів університету. І серед них – відразу 6 команд з нашого факультету!

Відразу слід зазначити, що відстояти звання чемпіонів, яке вже два роки утримувала команда «Козацька рада», цього разу не вдалося (оскільки з чемпіонського складу залишився лише один гравець).

Результати змагань:
1. «Зима близько» (історико-юридичний) 88
2. «Alice Cooper» (іноземних мов) 86
3. «Православні» (історико-юридичний) 73
4. «Nota bene» (психології та соціальної роботи) 70
5. «Arena 51 M» (історико-юридичний) 65
6. «Чорна перлина» (природничий) 60
7. «Мажори» (культури та мистецтв) 51
8. «Козацька Рада» (психології та соціальної роботи) 45
9. «Невгамовні Фрейди» (психології та соціальної роботи) 45
10. «Живчики» (психології та соціальної роботи) 43
11. «3,14 Прівєт» (фізико-математичний) 38
12. «Вмілі ручки» (психології та соц.роботи) 12
13. «Гроза авторитетів» (філологічний) 8
14. «Сови» (психології та соціальної роботи) 7
15. «Нитка Аріадни» (філологічний) 5

Безперечним успіхом є виступ команди «Nota bene», яка до останнього боролася за призове місце. Але без призів гравці не залишилися, адже стали переможцями у спеціальній номінації «Гроза авторитетів» (за найбільшу кількість правильних відповідей на запитання, на які не відповіли інші команди).

Склад команди:
Галян Олександр (капітан)
Щелочева Христина
Ващенко Олександр
Савін Олексій
Полегенько Ярослав
Рак Григорій

Достойно виступили і інші наші команди, більшість гравців яких були дебютантами таких змагань. Тому є всі сподівання, що вже в наступному сезоні наш факультет не залишиться без призових місць.
Категорія: Новини звідусіль | Переглядів: 505 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0