Посвята першокурсників у студенти

Приємно, коли навіть погода сприяє втіленню нових задумів. В цьому році факультет психології та соціальної роботи, вирішив відійти від традиційних форм проведення посвяти першокурсників у студенти.

Незвичний формат свята «Квест», дав можливість розкритись кожному студенту – першокурснику. На кожній із станцій, яку проходили студенти, панувала атмосфера злагодженості, взаєморозуміння, доброти. Кожна із груп мала можливість проявити себе як найкраще.

Але були й традиційні моменти, бо як же без них. Вже більше десяти років існування факультету відбувається урочисте вдягання шарфів ( і кожного року у груп свій колір), які вони зберігають усі чотири, а потім п′ятий курси , зачитування клятви та спів гімну студентства - Гаудеамуса.
На свято були запрошені: декан факультету – Конончук А.І., куратори груп, викладачі та студенти.
Вітальні слова лунали не тільки в адресу першокурсників, а й викладачів, адже в цей день ми відмічали ще одне свято – День працівників освіти.

То ж ще раз Зі святом Вас наші освітяни та шановне студентство!

Фотозвіт про подію можна переглянути ТУТ
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 438 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0