Результати олімпіади з дошкільної педагогіки

Кафедрою дошкільної освіти проведено І тур вузівської студентської олімпіади з дошкільної педагогіки. В олімпіаді взяли участь студенти 3-5 курсів спеціальності «Дошкільна освіта» кількістю 20 осіб: 5 студентів –п'ятого курсу, 7 – четвертого, 8 – третього курсів.

Варіанти завдань включали три питання. Перше – з дошкільної педагогіки, друге – фахових методик і третє – практичне завдання – розв’язання педагогічної ситуації за поданим алгоритмом.

Результати проведеної олімпіади такі: І місце зайняла студентка Березняк Маргарита (3 курс, ДП-31) ІІ місце зайняла студентка Удовиченко Юлія (3 курс, ДІ-31) ІІІ місце зайняли студенти: Савченко Світлана Сергіївна (5 курс, ДП-51); Король Марія (4 курс, ДП-41)
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 500 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0