Святкування Дня працівників соціальної сфери
З нагоди Дня працівників соціальної сфери, студенти 4-го курсу (група СР-41) влаштували свято, яке і викладачі, і присутні студенти запам’ятають надовго. Студенти в жартівливій формі познайомили всіх із особливостями своєї роботи, продемонстрували відеоряд з фотографіями зі свого студентського життя, провели безліч цікавих конкурсів, учасниками яких стали всі бажаючі. Викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи мали змогу продемонструвати свої таланти, за що були нагороджені медалями, як справжні олімпійці. Студентам молодших курсів було розказано історію створення спеціальності «Соціальна робота», а колишній викладач кафедри – Суховєєва Наталія Миколаївна поділилася враженнями від свята, привітала студентів та коллег з їх професійним святом! Свято було наповнене щирістю, позитивом, посмішками присутніх! Дякуємо всім присутнім за подаровану атмосферу.

Категорія: Новини факультету | Переглядів: 405 | Додав: олекса | Рейтинг: 0.0/0