Свято до Міжнародного дня інвалідів

3 грудня, у Міжнародний день інвалідів, викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Наталія Миколаївна Суховєєва, Антоніна Іванівна Конончук, Світлана Дмитрівна Підлипська разом зі студентами 2 курсу факультету психології та соціальної роботи спеціальностей «соціальний педагог» і «соціальний працівник», завітали з подарунками до Ніжинського дитячого будинку інтернату (директор - Гармаш Олена Василівна).

В цей день діти дитячого будинку – інтернату не тільки приймали вітання і подарунки, а й самі зробили подарунок для своїх гостей. З великим задоволенням ми подивилися казковий спектакль «Лікар Айболить на новий лад» в якому акторами, музикантами, танцюристами і співаками були діти, вихованці будинку інтернату. Талановите керівництво творчим колективом викладача Наталії Горбатюк, яскраві костюми, цікавий сюжет, творча весела гра акторів наповнили серця глядачів радістю. Це свято творчості, таланту та неперевершеного стремління до життя залишило незабутній слід у серцях студентів і викладачів.

Фотозвіт про подію можна переглянути ТУТ
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 497 | Додав: OlderS | Рейтинг: 0.0/0