Удосконалюємо свої навички працювати дистанційно!
Проводимо заняття, формуємо професійні компетентності студентів, вчимося адаптовуватися до нових умов. Це допомагає студентам бути реально включеними в процес навчання, зберігати соціальну активність і підтримує баланс знати і любити, навіть дистанційно! Викладачі та студенти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи плідно працюють, використовуючи дистанційні технології. Відбулася віртуальна екскурсія з предмету «Спеціалізовані служби» до Ніжинський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану, який очолює Катруха Світлана Степанівна, студенти "побували" в гостях у Ніжинському міськрайонному відділі філії Державної установи "Центр пробації" в Чернігівській області. В установі випускниця спеціальності «соціальна робота», фахівець відділу Кириченко Наталія та начальник Сонець Олександр Іванович провели екскурсію, детально розказали про особливості своєї роботи, поділилися досвідом ведення випадків з клієнтами служби пробаціі.
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 236 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0