Зустріч з батьками!
27 березня 2010 року об 11:00 відбудеться зустріч батьків з викладачами, кураторами, наставниками та деканатом факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М.Гоголя.

Під час зустрічі планується виступи:
- декана факультету доц. Антотніни Іванівни Конончук з інформацією про організацію навчально-виховної діяльності на факультеті;
- виступ заступника декана з навчальної роботи Тетяни Василівни Зінченко;
- виступ заступника декана з виховної роботи Ірини Іванівни Тукач;
- виступ старшого викладача фізичного виховання Володимира Віталійовича Боровика;
- презентація про діяльність факультету від студентського самоврядування.

Також програмою заходу передбачено зустріч кураторів і наставників з батьками; виступи викладачів української мови - Тетяни Василівни Жук, загальної психологогії - Галини Петрівни Шилової; індивідуальні консультації декана і викладачів.

Окрім того, о 10:30 розпочнеться виставка студентських робіт спеціальності "дошкільне виховання".

Запрошуємо до змістовного та корисного спілкування.
Деканат факультету психології та соціальної роботи.
Переглядів: 566 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0